• Kalendár podujatí
  • 30.SEPTEMBER 2019

POZVÁNKA – AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2019

V dňoch 3.-6. októbra 2019 Vás radi privítame na nitrianskom veľtrhu AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2019v národnom stánku MH SR a agentúry SARIO.

Expozícia pod značkou Dobrý nápad Slovensko dáva priestor na prezentáciu slovenským firmám a projektom ako sú nabíjacie stanice pre elektromobily, zaujímavé konštrukčné riešenia elektrického pohonu  vozidiel či  formula osadená solárnymi článkami s elektropohonom a solárnym generátorom, ktorý využíva slnečnú energiu na výrobu elektrickej energie a zvyšuje dojazd vozidla zhruba o 20 percent.

Vychutnáte si pravé talianske up!uccino z prvej pojazdnej kaviarne v elektromobile. Tento unikátny projekt je dielom Volkswagen Slovakia a Caffé Triesté a je potvrdením toho, že na prvý pohľad malý VW e-up! ponúka dostatočný batožinový priestor pre profesionálny kávovar na prípravu a predaj lahodnej kávy.

Atraktívne budú testovacie jazdy na elektrických autách v priestoroch vonkajšej plochy výstaviska – vyskúšate nielen jazdné vlastnosti elektromobilu, ale dozviete sa všetky potrebné informácie aj  ohľadom nabíjania a prevádzky.

Zároveň budete mať priestor na konzultácie s pracovníkmi agentúry SARIO ohľadom možnosti účasti v národných stánkoch na veľtrhoch a výstavách doma aj v zahraničí, informácie ku kooperačným podujatiam, zahraničným podnikateľským misiám a ďalším aktivitám agentúry SARIO pre zvýšenie obchodno-investičných príležitostí pre slovenské firmy.   

Nájdete nás v pavilóne C, tešíme sa na vašu návštevu!